13 maja, 2021

COVID-19 OCENZUROWANE.PL

Wiadomości o COVID-19

Śmierć Piątego Pokolenia

Doktor nauk medycznych, profesor Amanzholov twierdzi, że ludzkość degeneruje się. Jej eksperymenty ze szczepieniem królików dowodzą, że piąte pokolenie może być ostatnim (a co po nim?!).

“Amandzholova Raisa Sadykovna (1918-2014) – doktor nauk medycznych, profesor, wieloletni kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Medycznego Alma-Ata, główny położnik-ginekolog Kazachstanu, laureatka prestiżowej nagrody „Międzynarodowy Człowiek Pięciu Lat 1991-1995”, autorka książek „Przyczyny wzrostu” powikłania ciąży i zachorowalności populacji światowej. Zasady i środki profilaktyki i terapii “(1992) oraz” Nieznane mechanizmy znanych faktów w rozwoju chorób i ‘dżumy XX wieku’ oraz ich odmładzaniu do poziomu płodu “(2001) oraz liczne publikacje. Przez 40 lat walczyła z nowoczesnymi programami szczepień, uważając je za odpowiedzialne za rozwój ciężkich chorób przewlekłych i degradację zdrowia całej ludzkości.

PUBLIKACJE R. S. AMANDZHOLOVA I O NIEJ

1. Obowiązek immunoprofilaktyki: rozwój paradoksu i pogłębienie kryzysu w medycynie

https://1796web.com/vaccines/opinions/amandzholova.htm

2. Wbrew kanonom. Wywiad z prof. R. S. Amandzholova – https://1796web.com/vaccines/opinions/canon.htm

3. Homo sapiens. Szczepieni i beznadziejni- https://1796web.com/vaccines/opinions/homo.htm

4. O niepokojących wynikach naszych badań — https://1796web.com/vaccines/rnkb/ob_gyn.htmhttps://1796web.com/glossary/a007.htm

Doktor nauk medycznych, profesor Amanzholov twierdzi, że ludzkość degeneruje się. Jej eksperymenty ze szczepieniem królików dowodzą, że piąte pokolenie może być ostatnim (a co po nim?!).

Wirusy odziedziczone po zaszczepionej matce, uzupełnione zestawem nowo podanych szczepionek, pewnego dnia osiągną masę krytyczną i eksplodują organizm człowieka od środka. Przynajmniej tak było z nieszczęsnymi królikami. Czwarte pokolenie zaczęło dawać dziwactwa, a piąte – martwe dzieci. Ludzkość dokładnie podąża tą ścieżką.

Eksperymenty przeprowadzono na dwóch grupach królików: niektóre były immunizowane (tzn. otrzymały szczepionkę: przeciw gruźlicy, przeciw błonicy, przeciw krztuścowi, przeciw tężcowi…), inne — nieimmunizowane. W pierwszej grupie wzrosła liczba wcześniaków i urodzonych martwo. Nowonarodzone króliki wykazywały wobec siebie agresywny stosunek, a w przyszłości wczesne dojrzewanie. Jedna trzecia królików po zaszczepieniu nie zaszła w ciążę, a te, które przyniosły potomstwo, wyparły króliki z sieci i zgniotły. Karmiące króliki nie miały mleka. Jedna z samic zmarła przy porodzie – została po prostu rozerwana przez bardzo dużego dziwaka z powierzchownością dziecko-down (miał ogromne ciało z nieproporcjonalnie krótkimi nogami).

Badania krwi kobiet w ciąży potwierdziły przypuszczenia naukowca o związku przyczynowym wszystkich tych zjawisk ze szczepieniami. Okazuje się, że już w 13 tygodniu ciąży kobieta ma we krwi 61% przeciwciał przeciw odrze, 94% przeciwciał przeciw błonicy, 69% przeciwciał przeciw tężcowi. “Wszystko to” przyszłe dziecko otrzymuje od matki przez komórki embrionalne, to znaczy rodzi się już odporne.

Jednak zmiany patologiczne rozpoczynają się w łonie matki. Już tam dziecko cierpi na asfiksję, brakuje mu tlenu i rodzi się z ciśnieniem wewnątrzczaszkowym. Co to oznacza w języku medycyny?

Oznacza to, że w jego ciele powstały skrzepy krwi – naczynia krwionośne są zatkane. Tam, gdzie wystąpił krwotok, tam będą problemy: w głowie, wątrobie, sercu, wszędzie! Problemy będą jednoznacznie. Nawet takie objawy, jak apatia na całe życie, niechęć do nauki, nieposłuszeństwo, można uznać za konsekwencję wewnątrzmacicznej asfiksji, której główną przyczyną jest ta sama immunizacja. Takie dzieci nigdy nie zostaną Einsteinem czy Puszkinem. Z nich wyrośnie “ani ryba, ani mięso” – szare osoby o przeciętnych zdolnościach. Żyć też będą średnio, tzn. niedługo.

Jeśli wyciągniesz analogie między królikami a ludźmi, to nie sposób nie zauważyć odmłodzenia seksualnego nastolatków. Podczas szczepienia gruczoły płciowe dojrzewają wcześniej, hormony zaczynają się wcześniej uwalniać. Kobiety cierpią na bezpłodność, poronienia, przedwczesne porody. Kobiety rodzące umierają z powodu krwawienia. Młodzi mężczyźni mają zapalenie prostaty, a kobiety – torbiele, raka piersi.”

Za Eizabetha Jagielska

Źródło:

Facebook