22 kwietnia, 2021

COVID-19 OCENZUROWANE.PL

Wiadomości o COVID-19

Dr Tom Cowan: COVID-19 To Czysty Nonsens. Analiza Dokumentu CDC

“Celem artykułu było opisanie przez grupę około 20 wirusologów stanu wiedzy na temat izolacji, oczyszczania i cech biologicznych nowego wirusa SARS-CoV-2, oraz podzielenie się tymi informacjami z innymi naukowcami do własnych badań. Dokładna i uważna lektura tego ważnego artykułu ujawnia szokujące ustalenia.”

Dr Tom Cowan: COVID-19 to czysty nonsens. Cowan analizuje kolejny kluczowy dokument opublikowany przez CDC w ich czasopiśmie Emerging Infectious Diseases: „Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2 from Patient with Coronavirus Disease, United States”

Wirus, którego istnienia nikt nie udowodnił, istnieje. To jest podstawowy wniosek dra Toma Cowan’a.

Dr Cowan: „Artykuł w czasopiśmie CDC [źródło tutaj] został opublikowany w czerwcu 2020 r. [Oryginalna publikacja, marzec 2020 r.]. Celem artykułu było opisanie przez grupę około 20 wirusologów stanu wiedzy na temat izolacji, oczyszczania i cech biologicznych nowego wirusa SARS-CoV-2 oraz podzielenie się tymi informacjami z innymi naukowcami do własnych badań. Dokładna i uważna lektura tego ważnego artykułu ujawnia szokujące ustalenia”.

NAUKOWCY TWIERDZĄ, ŻE ZDECYDOWALI, KTÓRY Z GENOMÓW SARS-COV-2 JEST RZECZYWISTY PRZEZ „KONSENSUS”

Po pierwsze, w części zatytułowanej Sekwencjonowanie Całego Genomu ”stwierdzamy, że zamiast wyizolować wirusa i zsekwencjonować genom od początku do końca, znaleźliśmy 37 par zasad z nieoczyszczonych próbek przy użyciu sond PCR.  Oznacza to, że faktycznie przyjrzeliśmy się 37 z około 30 000 par zasad, które rzekomo stanowią genom nienaruszonego wirusa.  Następnie wzięliśmy te 37 segmentów i umieścili je w programie komputerowym, który wypełnił resztę par podstawowych”.

Innymi słowy, sekwencjonowanie wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzono na podstawie założenia i arbitralnego wnioskowania. Jeśli to nazywamy nauką, to pingwin jest statkiem kosmicznym.

Cowan: „Dla mnie ten sposób generowania genomu wirusa przez komputer oznacza naukowe oszustwo. Proponuję taki przykład: grupa badaczy twierdzi, że znalazła jednorożca, ponieważ znaleźli kawałek kopyta, włos z ogona i skrawek rogu. Następnie wprowadzają te informacje do komputera i programują go tak, aby odtworzył jednorożca, po czym twierdzą, że to odtworzenie komputera jest prawdziwym jednorożcem. Oczywiście nigdy tak naprawdę nie widzieli jednorożca, więc nie mogliby zbadać jego składu genetycznego, aby porównać ich próbki z rzeczywistymi włosami, kopytami i rogami jednorożca”.

„Naukowcy twierdzą, że zdecydowali, który z genomów SARS-CoV-2 jest rzeczywisty przez „konsensus”, czyli coś w rodzaju głosowania.  Znowu, różne programy komputerowe wymyślą różne wersje wyimaginowanego „jednorożca”, więc łączą się w grupę i decydują, który z nich jest prawdziwym-wyimaginowanym jednorożcem ”.

Jak już mówiłem, „odkrycie nowego wirusa” było w rzeczywistości narzuceniem WSTĘPNIE OKREŚLONEJ TEORII O WIRUSIE. Nie ma w tym nic prawdziwego ani wiarygodnego.

Ale kiedy oficjalny wzorzec zostaje ustalony, inni posłusznie go przestrzegają.

Dr Cowan odkrywa więcej szaleństwa w artykule w czasopiśmie CDC. Używając nowego wirusa ZAŁOŻONEGO, w STANIE NIEIZOLOWANYM, naukowcy próbują udowodnić, że jest szkodliwy, wstrzykując go do kilku różnych typów komórek w laboratorium:

Trzecia metoda

Cowan: „Prawdziwy hit w tym badaniu pojawia się później, odkrycie tak szokujące, że musiałem je odczytać wiele razy, zanim mogłem uwierzyć w to, co czytałem. Zacytuję fragment:

„Zbadaliśmy zdolność SARS-CoV-2 do infekowania i replikacji w kilku typowych liniach komórkowych naczelnych i ludzkich, w tym w ludzkich komórkach gruczolakoraka (A549), ludzkich komórkach wątroby (HUH 7.0) i ludzkich embrionalnych komórkach nerkowych (HEK  -293T). Oprócz komórek Vero E6 i Vero CCL81 [komórki małpy].  … Każdą linię komórkową zaszczepiono przy dużej wielokrotności infekcji i zbadano 24 godziny po niej (infekcji – przypis KO). Nie zaobserwowano CPE w żadnej z linii komórkowych z wyjątkiem komórek Vero [małpich], które wzrosły do ​​poziomu powyżej 10 do siódmej potęgi 24 godziny po zakażeniu. W przeciwieństwie do tego HUH 7.0 i 293T wykazały jedynie niewielką replikację wirusa, a komórki A549 [komórki ludzkie] były niekompatybilne z infekcją SARS CoV-2 ”.”

„Co właściwie oznacza ten język i dlaczego jest to najbardziej szokujące stwierdzenie ze wszystkich wirusologów?  Kiedy wirusolodzy próbują udowodnić infekcję, mają trzech możliwych „żywicieli” lub modeli, na których mogą przetestować… ”

„Trzecią metodą stosowaną przez wirusologów do udowodnienia infekcji i patogeniczności – metodą, na której najbardziej polegają – jest zaszczepienie różnych kultur tkankowych roztworami, które według nich zawierają wirusa. Jak wielokrotnie wskazywałem, nigdy nie wykazano, że taka inokulacja zabija (lizuje) tkankę, chyba że tkanka jest najpierw wygłodzona i zatruta”.

„Szokujące w powyższym cytacie jest to, że używając własnych metod, wirusolodzy odkryli, że roztwory zawierające SARS-CoV-2 – nawet w dużych ilościach – NIE były, powtarzam, NIE były zakaźne dla żadnego z trzech ludzkich kultur tkankowych, które testowali. Mówiąc prostym językiem, oznacza to, że udowodnili na swoich warunkach, że ten „nowy koronawirus” nie jest zaraźliwy dla ludzi. Jest zakaźny TYLKO dla małpich komórek nerkowych i tylko wtedy, gdy dodasz do mieszanki dwa silne leki (gentamycynę i amfoterycynę), znane jako toksyczne dla nerek ”.

„Moi przyjaciele, przeczytajcie ten dokument wielokrotnie. Wirusolodzy ci, publikując dla CDC, przedstawili wyraźny dowód wykazujący, że wirus SARS-CoV-2 jest nieszkodliwy dla ludzi. To jedyny możliwy wniosek, ale niestety wynik ten nie został nawet wspomniany w ich wnioskach. Po prostu mówią, że mogą zapewnić zapasy wirusa wyhodowane wyłącznie na komórkach małp Vero. Kurtyna.”

A zatem:

  1. Zastosuj proces sekwencjonowania genetycznego, który obejmuje tworzenie z dowolnego programu komputerowego

2. Ustal istnienie i strukturę „nowego wirusa”

3. Wymieszaj wszystko, co według naukowców zawiera wirusa w stanie nieizolowanym i wstrzyknij to do kilku typów komórek w laboratorium

4. Następnie krzyknij „Eureka! ludzkie komórki nie są zainfekowane przez wyimaginowanego wirusa!”

5. A po wykonaniu zadania odejdź i udawaj, że nie wydarzyło się nic dziwnego.

Och, tak, zamknij całą planetę w oparciu o tę swoją  „naukę”

Naturalnie MUSIMY przecież przyjąć jeszcze zbawienną szczepionkę.

Źródło:

Paradyzja